می‌دونستی می‌تونی همین الان کتاب های مورد نیازت رو رایگان دانلود کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

مرجعیت کبیر حضرت آیت الله العظمی مدرسی: به یاری پروردگار در مقابل چندپاره شدن جامعه بایستیم.

به نقل از شبکه جهانی فاطمه الزهراء سلام الله علیها مرجعیت کبیر حضرت آیت الله العظمی مدرسی: «شیطان‌های جن و انس به دنبال ایجاد تفرقه در جامعه و بین مسلمانان هستند. باید با آن‌ها مقابله کرد». ایشان اظهار کردند اختلاف افکنی در جامعه طی دو مرحله صورت می‌گیرد: اول: «از بین بردن حریم خانواده با […]

به نقل از شبکه جهانی فاطمه الزهراء سلام الله علیها مرجعیت کبیر حضرت آیت الله العظمی مدرسی: «شیطان‌های جن و انس به دنبال ایجاد تفرقه در جامعه و بین مسلمانان هستند. باید با آن‌ها مقابله کرد».

ایشان اظهار کردند اختلاف افکنی در جامعه طی دو مرحله صورت می‌گیرد:

اول: «از بین بردن حریم خانواده با اشاعه فحشا و استفاده ابزاری از زنان، تبلیغات منفی علیه فرزندآوری و تشویق به سقط جنین و گسترش فرهنگ غربی به بهانه حمایت از خانواده که در واقع بنیان خانواده را هدف قرار می‌دهد».

دوم: «چند پاره کردن جامعه، ایجاد تعصبات قومی و قبیله‌ای و درگیری‌های سیاسی و جنگ ‌افروزی بین کشورها. همین جنگ ایجاد شده بین آذربایجان و ارمنستان شاهد بر این موضوع است. جنگی که در پشت صحنه آن تجار اسلحه و مرگ نقش کلیدی دارند».

معظم‌له با اشاره به ضرورت بازگشت به تعالیم الهی فرمودند: «خداوند سبحان به ما امر کرده به حقوق همدیگر احترام بگذاریم و درگیری‌ها را با صلح پایان دهیم».

alresaliaنظرات

    پاسخی بگذارید